O nás

Pod hlavičkou CORPORATE se zabýváme zakládáním, správou, prodejem společností a poskytováním souvisejících administrativních a jiných služeb od roku 2003. Zaměřovali jsme se na privátní a profesionální klientelu. Mezi naše klienty patří několik renomovaných advokátních kanceláří, společnosti jsme zakládali pro zahraniční developery i české sériové podnikatele. Některé z našich společností dokonce skončily na burze.

Kolektiv zakladam.cz

V průběhu času jsme pomáhali začínajícím podnikatelům v univerzitních podnikatelských inkubátorech a spolupráce s mladými a byrokracií nezkaženými podnikateli nás nasměrovala k tvorbě nového projektu, na jehož stránkách se nyní nacházíte. Začínající podnikatelé hledali jednoduchou, levnou a snadno ovladatelnou online službu, přes kterou by si mohli sami založit společnost a obešli se tak bez advokátů a poradců. Takovou službu jsme jim proto vytvořili a naším cílem je tak umožnit více lidem plnit si své sny prostřednictvím podnikání, zatímco my jim odstraníme z cesty co nejvíce administrativních a byrokratických překážek na začátku jejich cesty.

MICHAL ZUZA – MANAŽER PROJEKTU ZAKLÁDÁM.CZ

Michal je manažerem celého projektu zakládám.cz. Michal studoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na začátku studií pracoval dva roky ve společnosti Terrinvest na pozici manažera správy společností. Postupně pracoval v advokátních kancelářích Havel, Holásek & Partners, Weinhold Legal a White & Case, načež se znovu vrátil do společností koncernu TERRINVEST / CORPORATE, tentokrát už jako ředitel. Své bohaté zkušenosti hodlá uplatňovat při poskytování služeb klientům v oblasti zakládání, prodeje a správy společností a outsourcingu nejádrových součástí podnikání. Michal se také věnuje podpoře začínajících podnikatelů a pomáhá několika startupům, od kterých se naopak učí inovovat produkty.